PROJEKT HANNY DYRCZ

Szanowni Państwo,

projekt studentki 5. roku Wydziału Grafiki ASP w Warszawie, Pani Hanny Dyrcz zakwalifikował się do ścisłego finału najważniejszego międzynarodowego konkursu na wizualizacje danych, Information is Beautiful Awards.

Do pierwszego etapu konkursu zostało zakwalifikowanych 780 zgłoszeń z całego świata. Do kolejnego etapu przeszło 380 prac, a w ostatnim, końcowym etapie (Shortlist) pozostało już tylko 117 prac.

Jej projekt Raportu Rocznego ERGO Hestii jest jedyną kreacją z Polski i znalazł się w gronie wielu cenionych marek, jak m.in. Google, Reuters, IBM Research Lab, The Guardian, CNN, Bloomberg, The Washington Post.

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez jury składające się z 20 ekspertów w dziedzinie wizualizacji danych oraz na podstawie publicznego głosowania, otwartego do 27 października. Każdy może zagłosować online na jeden projekt w danej kategorii. Raport walczy o nagrodę wraz z 12 innymi pracami w kategorii „Unusual”.

Link do projektu oraz głosowania: https://www.informationisbeautifulawards.com/showcase/2431

Będziemy ogromnie wdzięczni za Państwa wsparcie dla naszej studentki.