Studia niestacjonarne I stopnia (licencjackie)

Szanowni Kandydaci na Wydział Grafiki,

z powodu sytuacji w kraju związanej z COVID-19 władze ministerialne oraz władze uczelni nie podjęły jeszcze decyzji w jakiej formie odbywać się będą egzaminy wstępne. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Tym niemniej zapraszamy na Dni Otwarte Wydziału Grafiki w formie online.

Co prawda nie jest to klasyczny Dzień Otwarty, kiedy możemy spotkać się z Wami w murach naszego wydziału, oprowadzić Was po pracowniach czy też zaoferować uczestnictwo w pokazach i zajęciach warsztatowych ale… pomimo tak niespokojnego czasu i ograniczonych kontaktów międzyludzkich od 1 do 24 maja oferujemy Wam:

Zapraszamy.

PONIŻSZE INFORMACJE SĄ ARCHIWALNE

6 semestrów (tytuł licencjata).
Kierunek: Grafika.
Specjalność: Projektowanie graficzne, grafika warsztatowa.
Limit miejsc: 35
Egzamin wstępny:
I etap – Teczka z pracami rysunkowymi (studium postaci, szkice z natury), malarskimi (maksymalny rozmiar 100 cm x 70 cm, maksymalna ilość 25 sztuk).
II etap – Autoprezentacja.
Szczegóły rekrutacji – https://rekrutacja.asp.waw.pl/niestacjonarne-studia-i-stopnia-na-wydziale-grafiki/

Terminarz rekrutacji na rok  akademicki 2018/2019

Regulamin rekrutacji na rok akademicki 2018/2019