Plener dla studentów II roku. 2021

Szanowni Państwo,

w imieniu Prodziekana ds. studenckich prof. Piotra Siwczuka informuję, że w związku z wciąż obowiązującymi obostrzeniami, a także niepewną sytuacją pandemiczną, która może pojawić się we wrześniu, dla zapewnienia Państwu jak największego bezpieczeństwa, zmuszeni jesteśmy wprowadzić zmiany w organizacji pleneru. Zostaniecie Państwo podzieleni na dwie grupy (lista dostępna w dziekanacie).

Pierwsza grupa przyjeżdża do Dłużewa w dniu 01.09.2021 roku (środa) – najpóźniej do godz. 17.00 (przyjazd na własną rękę). Wyjazd w dniu 08.09.2021 roku (środa), po śniadaniu.

Opiekunami grupy będą:
dr hab. Anna Klonowska prof. uczelni
dr hab. Krzysztof Jabłonowski prof. uczelni

Druga grupa przyjeżdża do Dłużewa w dniu 08.09.2021 roku (środa) – do godz. 17.00 (przyjazd na własną rękę). Wyjazd w dniu 15.09.2021 roku (środa), po śniadaniu.

Opiekunami grupy będą:
dr Mariusz Filipowicz
dr Michał Chojecki

Asystenci pleneru:
dr Marcin Jurkiewicz
Paulina Mirowska
Tomasz Płatek

1 września (środa), godz. 9.00 – spotykacie się Państwo w Akademii, gdzie nastąpi załadowanie rzeczy do samochodu, który odjedzie do Dłużewa (blejtramy, sztalugi plenerowe, farby, palety itp.) – dotyczy wszystkich studentów.

Powrót bagaży: prawdopodobnie 15 września po południu (środa).

Dziekanat Wydziału Grafiki