Serdecznie zapraszamy na wystawę prac studentów Wydziału Grafiki ASP w Warszawie, która ma na celu podsumowanie całorocznego procesu kształcenia.

NASZE WIZJE

| Wystawa alternatywnych okładek płyt winylowych |

Wernisaż: 17 czerwca 2023 r. o godz. 18⁰⁰, w galerii Stacja Muranów na ul. Gen. W. Andersa 13.
Wystaw czynna 17-18 czerwca i 24-25 czerwca w godzinach 14⁰⁰-20⁰⁰

Razem ze studentami I roku Studiów Zaocznych realizowaliśmy zadanie semestralne, które polegało na fotograficznej interpretacji wybranego albumu muzycznego. Obiektami do stworzenia były alternatywne wersje płyt winylowych.

Zadanie miało charakter kompleksowego projektu opracowywanego wspólne z Pracownią Grafiki projektowej i komunikacji wizualnej, gdzie studenci pracowali nad typograficzną stroną płyty.

Wydarzenie jest elementem obchodów 55-lecia Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Prowadzący:
dr Mariusz Filipowicz, dr Aleksandra Kot, dr Marcin Władyka, Sebastian Murza

Autorzy okładek:
Joanna Górecka, Przemysław Olszewski, Maria Rybak, Marta Gęsicka, Paulina Minderska, Pola Sołtysiak, Kinga Rusinowska, Natalia Plaskota, Rafał Jankowski, Amalia Podgórska, Magdalena Nasiłowska, Mateusz Tchórzewski, Karolina Kraińska, Anna Syndoman, Paula Tokarska, Anna Czyż, Angelina Ohul