Z ogromną przyjemnością chciałbym zaprosić Państwa do zapoznania się z dorobkiem twórczym studentek i studentów Wydziału Grafik – prof. Jacek Staszewski, dziekan

Czynię to z tym większą satysfakcją, że prezentowane w budynku Wydziału prace pokazują w pełni charakter i specyfikę zajęć prowadzonych na Wydziale w ponad 35 pracowniach kształcenia wstępnego, pracowniach specjalistycznych  i zajęciach fakultatywnych. Prezentują także wszechstronność studentek i studentów oraz ich kompleksowe – często wykraczające poza ramy wąskich specjalności – umiejętności. Gorąco zachęcam do zapoznania się z pełnym przeglądem dokonań artystycznych grafików i projektantów młodego pokolenia.

Sądzę, że Wydział Grafiki, który w ubiegłym roku obchodził 55-lecie swojego samodzielnego funkcjonowania, był – i pozostaje nadal – nowoczesną jednostką artystyczno-edukacyjną w ramach najstarszej uczelni artystycznej w Polsce, jaką jest Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie. Dziękuję studentom i pracownikom wydziału za kolejny wspólnie przepracowany, owocny rok.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam od 7 czerwca na Krakowskie Przedmieście 5.

Prof. Jacek Staszewski
Dziekan Wydziału Grafiki

Kiedy?

7-13 czerwca 2024 r.