Wrześniowa rekrutacja na studia podyplomowe Master of Graphics Arts (MGA)

Studia podyplomowe Master of Graphics Arts (MGA) na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie są dedykowane tym z Was, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę, umiejętności i kompetencje w obszarze grafiki projektowej, grafiki artystycznej a także szeroko rozumianych multimediów, rysunku i malarstwa. Ukończenie studiów MGA da także – tym z Was, którzy myślą o dalszej karierze naukowej w dyscyplinie sztuk plastycznych pełne kompetencje do przygotowania i realizacji przewodu doktorskiego.

Istotną cechą tych studiów jest współpraca z opiekunem, mentorem pod okiem którego będziecie doskonalić swój warsztat twórczy oraz uczestniczyć w stażach dydaktycznych oraz stażach w instytucjach kultury. Poznacie także wszelkie niuanse związane z finansowaniem własnej twórczości w oparciu o granty i programy naukowo-badawcze.

Do Waszej dyspozycji oddajemy także kompletne zaplecze warsztatowo-techniczne dotyczące zarówno grafiki artystycznej jak i współczesnych technologii obrazowania cyfrowego.

Zatem czy warto jest podjąć te studia? Zdecydowanie tak. Dlatego jeśli jesteś osobą ambitną, poszukującą nowych rozwiązań w świecie sztuki, myślącą o rozwijaniu własnej twórczości artystycznej i poszerzeniu swoich kompetencji, te studia są właśnie dla Ciebie.

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.