Aleksandra Sowińska, studentka IV roku Wydziału Grafiki, zakwalifikowała się do udziału w wystawie 4. Międzynarodowego Triennale Rysunku Studenckiego 2023 – Czwarty wymiar rysunku w Katowicach. Gratulujemy!
Aleksandra Sowińska

Międzynarodowe Triennale Rysunku Studenckiego. Impreza rodem z Katowic, o zasięgu międzynarodowym, której prymarną rolą na mapie przeglądów młodej sztuki o charakterze konkursowym jest nie tyle konfrontacja, co aktualizacja swoich relacji z rysunkiem z innymi rysującymi.

Czwarty wymiar rysunku w czwartej odsłonie MTRS, to zaproszenie do pokazania jak Wy postrzegacie rysunek i czym on dla Was jest. Jak rysujecie, co rysujecie, czym rysujecie, gdzie to robicie i dlaczego to robicie. Pokażcie nam swoje rysunki, a my pokażemy je na wystawie innym ludziom.

(asp.katowice.pl)

4 Międzynarodowe Triennale Rysunku Studenckiego