Zapraszamy na otwarcie wystawy Natalii Lewandowskiej i Zuzi Kuglasz w Galerii Pracowni 6 we wtorek 9 stycznia o godzinie 15.00

Wystawa jest przeglądem wybranych prac, stworzonych przez nas na przestrzeni 3 semestrów w Pracowni Grafiki Koncepcyjnej i Intermedialnej Profesora Andrzeja Węcławskiego i Doktora Kamila Zaleskiego. Realizacja programowych zadań zaowocowała wieloma obszernymi cyklami grafik, które mamy przyjemność zaprezentować w przestrzeni Pracowni 6. Nasze prace w tym miejscu mają możliwość rozkwitać jak kwiaty na wiosennej polanie. Zapraszamy do podejrzenia jak na przestrzeni czasu się rozwinęły, a ich różnorodność nadała niezwykłego charakteru wystawie.

Natalia Lewandowska
Studentka IV roku na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Zajmuje się głównie grafiką warsztatową, jednocześnie eksperymentując z kolażem, wycinankami, fotografią i różnorodnymi technikami druku. W wolnym czasie również szyje i haftuje. W swoich pracach próbuje definiować problemy codzienności. Szuka najodpowiedniejszego formalnego przeistoczenia swoich uczuć w sztukę.

Zuzanna Kuglasz
Studentka czwartego roku Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Pracując nad projektami, najczęściej wykorzystuje różnorodne narzędzia, od własnych fotografii, archiwalnych zdjęć przez skany wykonane za pomocą prostego skanera, lub też narzędzia AI. W twórczości autorki pojawiają się zarówno wydruki na płaskich materiałach jak i instalacje, obiekty. Inspiracje do pracy czerpie z otaczającej przestrzeni miejskiej.

Komisarze wystawy: prof. Andrzej Węcławski, dr Kamil Zaleski
Projekt plakatu: Natalia Lewandowska i Zuzia Kuglasz

Wystawa Natalii Lewandowskiej i Zuzi Kuglasz w Galerii Pracowni 6, Wydział Grafiki ASP w Warszawie Otwarcie wystawy we wtorek 9 stycznia o godzinie 15.00. Wystawa czynna do 22.01.2024.