Wystawa kolekcji plakatów do wystaw zrealizowanych w Galerii Pracowni nr 6 w latach 2008-2023

Zapraszamy do Galerii Pracowni nr 6 na wystawę kolekcji plakatów przygotowanych do wystaw, które odbywały się w przestrzeni galerii-pracowni w latach 2008-2023. Od samego początku istnienia Pracowni Grafiki Warsztatowej / Pracownia nr 6 /, działające obecnie pod nazwą Pracowni Grafiki Koncepcyjnej i Intermedialnej, organizacja wystaw była integralną częścią programu nauczania. Wystawy w Galerii Pracowni nr 6 przygotowywali studenci, ale również zapraszani znani i cenieni artyści, z różnych ośrodków z kraju i z zagranicy. Wernisażom towarzyszyły wykłady i spotkania autorskie. Wystawy niejednokrotnie miały charakter tematyczny i były podsumowaniem realizowanych przez studentów zadań.
Wystawa przygotowana w ramach obchodów 55-lecia Wydziału Grafiki ASP w Warszawie

Galeria Pracowni nr 6 Wydział Grafiki ASP w Warszawie
Grudzień 2023