Wśród 73 studentów i studentek z 19 uczelni artystycznych w Polsce, uhonorowanych stypendium Ministra KiDN za wybitne osiągnięcia, znalazła się studentka Wydziału Grafiki – Maria Tołwińska. Gratulujemy!

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznaje stypendia osobom wykazującym się znaczącymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi związanymi ze studiami. Laureaci stypendiów Ministra to zwycięzcy międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów, festiwali i przeglądów, a także studenci uczelni artystycznych mający dorobek koncertowy, wystawienniczy czy biorący udział w konferencjach naukowych.